Фестиваль творчості «Сяйво надій» в університеті «Україна»

27 Травня 2015 Друкувати цю новину

Picture (1)21 травня Київське міське відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю мало чудову нагоду відвідати Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який вже дванадцятий рік поспіль проводив студентський фестиваль творчості «Сяйво надій». Захід спрямований на розвиток творчих здібностей молоді з особливими потребами, розкриття та розвитку їх творчого потенціалу.

«Сяйво надій» збирає навколо себе все більше прихильників, саме тому, що цей фестиваль виконує ще й громадську функцію – сприяння духовно-інтелектуальному розвитку нації, культурному та естетичному вихованню української молоді.

В ході проведення фестивалю були представлені наступні номінації: пісенний вернісаж, танцювальні ритми, країна фантазій, виконавче мистецтво, дизайнерське мистецтво, театральне мистецтво, авторська пісня, спортсмен року, науковець року жестова пісня, приз глядацьких симпатій.

Також, під час фестивалю була представлена фотовиставка «Війна, як вона є». Це новий формат виставки спрямований на підтримку українських бійців, яка супроводжувалася благодійним ярмарком.

Дивлячись не те, що свято проводилося під відкритим небом, чому сприяла сонячна погода, всі глядачі отримали безліч задоволення та позитивних емоцій від побаченого.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.