Фестиваль «Назустріч мрії» оголошує розшук юних талантів!

Фестиваль «Назустріч мрії» оголошує розшук юних талантів!
23 Березня 2017
Друкувати цю новину

ХI благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» оголошує початок онлайн відбору учасників творчого конкурсу в номінаціях: вокал, хореографія, оригінальний жанр! Вікова категорія від 6 до 17 років.

Фестиваль «Назустріч мрії» оголошує розшук юних талантів!

Дорогі вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів, а також пересленці зі Сходу, АР Крим, діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, з нетерпінням чекаємо на Ваші чудові виступи і запрошуємо взяти участь у відбірковому турі фестивалю.

Порядок онлайн відбору конкурсантів відбудеться в такий спосіб: для участі в конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку та посилання на відео номеру (з каналу YouTube) на електронну адресу: konkyrs.mriy@gmail.com Відео може бути знято на камеру, веб-камеру, мобільний телефон, тощо. Файл повинен містити: назву номеру, прізвище та ім’я виконавця/назва колективу, населений пункт і назва навчального закладу).

Заявки та відео номерів приймаються з 1 лютого до 31 березня 2017 р. включно на електронну адресу konkyrs.mriy@gmail.com. Бланк заявки, положення фестивалю та номінації можна скачати на сайті mriy.org у розділі «Взяти участь».

Протягом квітня 2017 року, професійне журі, до складу якого входять відомі діячі мистецтва і культури, виставить оцінки претендентам на участь в XI фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії» та відберуть переможців.

20 квітня 2016 оргкомітет фестивалю підведе підсумки оцінок журі, і оприлюднить результати на офіційному сайті: www.mriy.org

Переможці відбіркового туру візьмуть участь у Гала концерті XI благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії».

Оргкомітет забезпечує учасників проживанням та харчуванням на період проведення заходу.

Додаткова інформація з приводу участі у Фестивалі за номерами телефонів: (044) 428-57-18, (050) 413-83-82, а також на сайті mriy.org.

Ірина Волгіна
Президент МГО “Назустріч мрї”

  Категорія: