Дивіться музичне відео «Я частина світу!» з супроводом жестовою мовою до Міжнародного дня людей з інвалідністю

6 Грудня 2018 Друкувати цю новину

Твори зручний світ вже сьогодні – закликає новий музичний кліп жестовою мовою, випущений ПРООН до Міжнародного дня прав людей з інвалідністю.

Всі ми різні, але всі ми варті того, щоб комфортно почувати себе в світі. Твори зручний світ вже сьогодні! – закликає музичне відео «Я частина світу!» з супроводом жестовою мовою до Міжнародного дня прав людей з інвалідністю, який відзначається в світі 3 грудня.

Відео було знято у рамках ВІКЕНДУ НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ - це ініціатива, започаткована агенціями Організації Об’єднаних Націй в Україні в 2017 році спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, з метою привернення уваги до їх прав, які порушуються внаслідок недоступних послуг і середовища, та заради усвідомлення широким загалом актуальності цього питання.

У відео «Я частина світу!», яке випущено Програмою розвитку ООН на пісню «Частина» українського гурту One Planet Orchestra взяли участь перекладач жестової мови Наталия Кравцова, письменник Любко Дереш, засновниця Molodiya Festival Natalia Shevchuk та автор пісні, лідер One Planet Orchestra, Pavlo Vyshebaba , оператори-постановники:
Bogdan Skotnikov і Владимир Клюев (Vladimir Klyuev) з TOK Agency.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук