Дискримінація за ознакою інвалідності: ідентифікуємо, реагуємо, захищаємось

by sancho | 21 Серпня 2019 11:47

Що ж таке дискримінація за ознакою інвалідності? Хто несе відповідальність за дискримінацію? Які форми дискримінації щодо людей з інвалідністю існують та що робити, якщо є підстава думати, що відбулась дискримінація?

Дискримінація за ознакою інвалідності присутня в усіх сферах життя. Вона має безліч причин, починаючи від незнання наших прав і закінчуючи стереотипами та упередженнями по відношенню до людей з інвалідністю. І лише Ваша активність та наполегливість у виявленні, реагуванні та захисті своїх прав дозволить побороти це явище.

В рамках проєкту «Імплементація Національної стратегії у сфері прав людини як шлях до зменшення дискримінації людей з інвалідністю», який виконує ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», була підготовлена пам’ятка «Дискримінація за ознакою інвалідності: ідентифікуємо, реагуємо, захищаємось».

Завантажити пам'ятку Ви можете за посиланням[1].

Прослухати або завантажити аудіоверсію можна за посиланням[2]. Щоб завантажити аудіофайл у форматі MP3 натисніть праву клавішу миші та збережіть посилання на свій комп'ютер.

 

Якщо вважаєте, що Ви зазнали дискримінації, Ви також можете звернутись до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за правовою допомогою за тел. (044) 279 – 61 – 82 або на електронну адресу office-naiu@ukr.net[4].

Пам’ятка «Дискримінація за ознакою інвалідності: ідентифікуємо, реагуємо, захищаємось» стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проєкту «Імплементація Національної стратегії у сфері прав людини як шлях до зменшення дискримінації людей з інвалідністю», який виконує ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України». Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

 

 

 

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/NAPD_Discrimination.pdf
  2. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/Dyskryminatsiya-20-08-19.mp3
  3. https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/Dyskryminatsiya-20-08-19.mp3: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/Dyskryminatsiya-20-08-19.mp3
  4. office-naiu@ukr.net: mailto:office-naiu@ukr.net

Source URL: https://naiu.org.ua/dyskryminatsiya-za-oznakoyu-invalidnosti-identyfikuyemo-reaguyemo-zahyshhayemos/