Дякуємо за співпрацю!

22 Грудня 2016 Друкувати цю новину

Всеукраїнська громадська організація онкоосіб з інвалідністю «Разом проти раку», яка об’єднує жінок прооперованих з приводу раку молочної залози (РМЗ) з різних регіонів України (НАІУ) висловлює свою повагу та щиру вдячність Національній Асамблеї людей з інвалідністю України.

Дякуємо за співпрацю!

Протягом багатьох років наші організації плідно співпрацюють. За підтримки НАІУ наша організація мала можливість спільно провести тренінги, семінари, конференції в різних регіонах України, що дало можливість звернути увагу суспільства на проблему раку в Україні, підвищити рівень знань та обізнаності жінок про причини й ознаки захворювання. Під час цих заходів учасники мали можливість обмінятися особистим досвідом, налагодити взаємозв’язки між організаціями, що сприяє позитивній зміні якості життя жінок після операції.

В 2016 році співпраця була продовжена і в жовтні НАІУ спільно з ВГОІ «Разом проти раку»  провели  Всеукраїнську конференцію «Здоров’я жінки», на якій розглядались питання, пов’язані з проблемою РМЗ, а в грудні було проведено семінар для представників громадських об’єднань жінок, хворих на рак молочної залози «Надання підтримки жінкам хворим на РМЗ; перший контакт, супровід, об’єднання зусиль». Цей захід проводився заради вдосконалення сучасного стану медико-соціально-психологічної та оздоровчої реабілітації жінок, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози. Завдяки спільній співпраці всі заходи проводились на дуже високому рівні, на позитиві, за участю фахівців, а також жінок. прооперованих з приводу раку молочної залози, членів організації, що дає можливість вселити віру та надію жінкам в завтрашній день.

Ще раз висловлюємо подяку Національній Асамблеї людей з інвалідністю України за їх професіоналізм, турботу, розуміння та підтримку, маємо надію на подальшу плідну співпрацю та вітаємо з наступаючим Новим роком. Бажаємо всіляких гараздів, душевного родинного тепла, миру та успіхів.

Лариса Лопата
Голова ВГООІ «Разом проти раку» 

  Категорія:
 1. Бузуляк Наталія
  Грудень 25, 18:13 #1 Бузуляк Наталія

  Повністю згідна з Головою ВГООІ Ларисою Лопата.
  Дякуємо Національній Асамблеї людей з інваладністю України за пітримку прооперованих жінок з приводу раку молочної залози, за запрошення на семінари і тренінги. Висококваліфіковані психологи на таких тренінгах вселяють надію, віру в те, що життя після операції продовжується. Громадська організація “РОСТОК НАДІЇ” з м.Кропивницький вдячна всім, хто причетний до таких заходів, так необхідних для жінок-осіб з інвалідністю.

  Вітаємо з Наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо добра, миру та Божої благодаті!

  З повагою Наталія Бузуляк
  Голова Громадської організації “РОСТОК НАДІЇ”
  м.Кропивницький.

  Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.