Дводенний онлайн тренінг для жіночих, феміністичних організацій

21 Грудня 2020 Друкувати цю новину

Зараз на платформі Zoom розпочався дводенний онлайн тренінг для жіночих, феміністичних організацій, який проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ).

Мета тренінгу: структурувати знання учасниць/ків тренінгу щодо питань інвалідності та гендерної політики, синергії Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та Конвенції з протидії дискримінації щодо жінок для посилення захисту прав жінок з інвалідністю та включення питань інвалідності до гендерної політики.

Тренінг проходить в рамках проєкту "Різноманіття. Рівність. Єдність", який реалізує ГС "ВГО "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" виступаючи тематичним партнером глобальної ініціативи "Голос жінок і лідерство – Україна", що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади.

Інформацію розміщено в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку», який реалізує ГС «ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок коштів Державного бюджету України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.