Дводенний онлайн семінар «Школа універсального дизайну»

Дводенний онлайн семінар «Школа універсального дизайну»
19 Листопада 2021
Друкувати цю новину

25-26 листопада 2021 року ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) проводить дводенний онлайн семінар «Школа універсального дизайну».

Мета  семінару:  ознайомити слухачів з універсальним дизайном та його принципами, еволюцією концепції універсального дизайну від архітектури до   освіти, побуду та ін. Слухачі отримають розуміння того, як універсальний дизайн  формує наші підходи, стратегії, політику до включення та участі кожного в житті суспільства. Передбачається, що після участі в  роботі школи, слухачі зможуть застосовувати принципи універсального дизайну в своїй організації та практичній поточній роботі.

До участі запрошено: представників/представниць громадських об’єднань  осіб з інвалідністю з  різних областей України – членів та партнерів НАІУ,  фахівців/фахівчинінь, які працюють у сфері доступності.

Семінар проходитиме в рамках реалізації Всеукраїнської програми  НАІУ «Національне партнерство  – узгоджена доступність», що перемогла в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного бюджету.

  Категорія: