Двадцять двоє прикарпатців отримали ключі від спеціалізованих авто

5 Березня 2014 Друкувати цю новину

Двадцять двоє прикарпатців отримали ключі від спеціалізованих автоДвадцять двоє прикарпатців з обмеженими фізичними можливостями отримали ключі від спеціалізованих автомобілів марки «SENS».

Серед власників новеньких авто, за словами начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в області Надії Глинської, особи, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, травмовані на виробництві, з першою чи другою групами інвалідності.

«Для таких людей це надзвичайно важлива подія, - переконана Надія Йосипівна. – Адже їм важко вирішувати побутові питання. А відтепер вони матимуть можливості поїхати до лікарні, в аптеку, у вихідний день відпочити і оглянути краєвиди України».

На автомобіль як істотну допомогу в повсякденному житті розраховує мешканець Рожнятівщини інвалід другої групи Іван Ріпа, який 30 років пропрацював у колгоспі машиністом бульдозера. Чоловік каже, що тепер йому буде значно простіше дістатися до земельної ділянки, яку обробляє разом із дружиною, та перевозити врожай, зібраний там. Сподівається на полегшення у вирішенні побутових проблем і житель Бурштина Роман. Він вже понад 15 років має негаразди зі здоров'ям та інвалідність. Радіє новому авто і Світлана Федорчук з Яремче.

«Для себе ставлю завдання, щоб це добре починання продовжувалося в нашій області, - зазначив, вітаючи власників авто з приємною подією, новопризначений голова облдержадміністрації Андрій Троценко. – Докладемо всіх зусиль для того, щоби нова влада в Україні, й зокрема в області, думала про пересічну людину».

Бліц-інфо

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.