Другий етап проєкту “Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України”.

Другий етап проєкту “Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України”.
16 Червня 2020
Друкувати цю новину

Розпочався другий етап проєкту “Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України”.

Карантин змінив звичний розклад батьків та дітей – навчальний процес пішов в онлайн. Проєкт продовжує свої зустрічі на платформах Zoom з представниками навчальних закладів, батьками дітей, в тому числі з інвалідністю, та із самими дітьми.

На минулих тижнях батьки мали змогу поглибити свої знання в таких темах як: покращання здоров’я дитини, а саме особливості розвитку та формування правильної осанки й постаті, і як не допустити сколіозу та інших деформацій хребта; обговорили актуальні питання у вихованні підлітків та їх сприйняття оточення в сучасному світі.

Для представників навчальних колективів актуальним виявилось розгляд тем дефіциту уваги у дітей, гіперактивності та гіпоактивності серед учнів, про що їм розповіли професіонали в області дефектології, дитячої психології та логопедії.

Важливим питанням для наших батьків виявилося архітектурна доступність біля Ліцею № 8 м. Краматорськ, де також розташований реабілітаційний центр «Оберіг».

Представники регіональної команди проєкту в співпраці з членами місцевого комітету доступності вкотре підняли питання ремонту тротуару, реконструкції зупинки та створенню життєво необхідного пішохідного перетину, відсутність якого наражає на небезпеку учнів навчального закладу.

Проєкт триває, стає ще більш насиченим на актуальні й цікаві теми для батьків, дітей та спеціалістів. Слідкуйте за нашими анонсами. Запрошуємо усіх зацікавлених осіб на наші вебінари.

Проєкт “Інклюзивні послуги для всіх”, що фінансується шведською благодійною організацією  RadioAid, реалізується міжнародною гуманітарною організацією Save the Children в партнерстві з ГО “Донецька обласна організація осіб з інвалідністю” та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України

  Категорія: