Довгоочікувана робота

16 Травня 2014 Друкувати цю новину

Довгоочікувана роботаОдним із пріоритетних завдань відділення Фонду залишається допомога незахищеним верствам населення, а саме людям з інвалідністю щодо підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Адже для осіб з обмеженими фізичними можливостями робота – це не тільки можливість поліпшити матеріальне становище, а насамперед шанс відчути себе повноправним членом трудового колективу, праця якого приносить користь суспільству. Саме цього і прагнув студент ПВНЗ «Міжнародного коледжу Святого Луки», інвалід ІІ групи по зору Сергій Коноваленко, який у 2010 році вперше звернувся до відділення Фонду щодо відшкодування вартості навчання та отримував фінансову підтримку на протязі всього періоду освіти.

Після отримання диплому за спеціальністю «Сестра медична з масажу» він приклав максимум зусиль аби досягти поставленої мети та знайти роботу. Саме завдяки своїй невичерпній вірі він не опустив руки і отримав довгоочікувану посаду у Щорському територіальному центрі соціального обслуговування населення за спеціальністю.

В його обов'язок входить - обслуговування осіб з інвалідністю, пенсіонерів та одиноких осіб, котрі чекають його з нетерпінням, адже за короткий час своєю роботою вже встиг завоювати повагу та любов людей. А Сергій в свою чергу задоволений, що недарма навчався, має роботу і може приносити користь людям.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук