Довгоочікувана радість: волинська сім’я з інвалідністю сім років чекала дитину

18 Січня 2021 Друкувати цю новину

Радість народження дитини – це неймовірне свято. Сім’я Трибущуків із Ківерцівщини новину про вагітність очікувала довгих сім років. Тато новонародженої донечки Андрій Трибущук понад 14 років прикутий до візка, тож поява на світ немовляти стала справжнім подарунком від Бога.

Про першу зустріч батька з донечкою – у сюжеті телеканалу «Аверс».

Маленька крихітка народилась нещодавно в сім’ї, яка є прикладом для багатьох. Незважаючи на труднощі та випробування через інвалідність чоловіка, який має І групу та пересувається лише на візку, сім’я мала надію, що одного дня в їхньому домі лунатиме дитячий сміх.

«Ми знали, що це від Бога, він нас благословив і дав цей день, що ми дізнались, що я вагітна, – переконана Марина Трибущук. – Як дізнались, то всі були дуже щасливі».

Дівчинка народилася 12 січня в Луцькому пологовому будинку. Хоча тут медики всіляко допомагали молодій мамі у догляді за немовлям, проте жінка з нетерпінням чекала моменту виписки додому.

Родиною Трибущуків надихаються інші сім’ї в їхньому селі Котів. Випробовування, які випали на долю Марини та Андрія, і те, як вони разом долають щоденні труднощі в побуті, нікого не лишають байдужими. Тож новина про поповнення в сім’і порадувала односельчан та стала для всіх справжнім дивом.

«Сьогодні дуже мало доброго, а ось це – дійсно добре. На тему їхнього життя і долі можна було б зняти цілу передачу, – коментує пастор місцевої церкви Сергій Бас. – Для цієї сім’ї, для нашого села та громади це велике чудо».

«Я дуже люблю своїх дівчат, своїх Маринку та Соломійку. І хоч я дитини ще не бачив, але я вже її дуже люблю, – зазначив перед зустріччю з малечею Андрій Трибущук. – Хочу, щоб все було якнайкраще і надалі, з Божим благословенням, хочу щоб люди навколо бачили та брали приклад, як ми живемо, хоча обставини не найліпші. Ми дякуємо Богу за все».

Молодий тато каже, що ім’я Соломія для доні обирала дружина, проте має надію, що колись він обиратиме ім’я і для синочка.

Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/dovhoochikuvane-dyvo-volynska-simia-sim-rokiv-chekala-pervistka/

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.