Доступність сфери туризму для людей з інвалідністю

Доступність сфери туризму для людей з інвалідністю
28 Серпня 2013
Друкувати цю новину

Доступність сфери туризму для людей з інвалідністю20 серпня 2013 року у малому залі засідань Закарпатської обласної державної адміністрації у рамках Міжнародного інтегрованого фізкультурно-мистецького фестивалю «Зірки досяжні» відбулося засідання круглого столу на тему: «Доступність сфери туризму та рекреації для людей з інвалідністю: реалії та перспективи». Захід організовано та проведено ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та Громадська організація «Інва-тур «Відродження» при підтримці Закарпатської обласної державної адміністрації.

Участь у заході прийняли представники понад 30 громадських організацій осіб з інвалідністю з різних регіонів України. А також заступник голови обласної державної адміністрації І. Качур, головний ініціатор проведення заходу, голова ГO «Інва-тур «Відродження» О. Казьміров, заступник начальника Департаменту соціального захисту населення В. Микулець, директор Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю А. Воробець.

Головна мета заходу – популяризація та розвиток туризму, як ефективного способу оздоровлення людей з обмеженими фізичними можливостями, сприяння їхній інтеграції у суспільство, вироблення толерантного ставлення до всіх верств населення.

Цього року фестиваль отримав статус міжнародного. Загалом до Закарпаття з’їхалися близько 120 учасників не тільки з інших регіонів країни, а й сусідніх країн: з Угорщини, Польщі та Словаччини.

21 серпня відбулося сходження учасників фестивалю на гору Полонина Руна, яке вже стало традиційним для учасників фестивалю.

Доступність сфери туризму для людей з інвалідністю

 Прес-служба НАІУ

  Категорія: