Допоможемо кожному

29 Грудня 2015 Друкувати цю новину

Знайти місце роботи людям з інвалідністю дуже складно. І це не дивно, адже необхідно поєднати три складові: бажання клієнта виконувати ту чи іншу роботу, готовність роботодавця чи організації взяти на роботу працівника з вадами здоров'я і забезпечити йому належні умови праці, відсутність медичних протипоказань до певного виду професійної діяльності.

З початку 2015 року на обліку в Інгулецькому районному центрі зайнятості м. Кривого Рогу перебувало 54 безробітних з обмеженою працездатністю, з них працевлаштовано – 23 особи. За цими цифрами – конкретні життєві історії людей, яким хвороба поламала долі, професійні плани, посіяла в душах зневіру і острах. У них безліч побутових і медичних проблем, та одна з найболючіших – знайти роботу. І з цим вони найчастіше звертаються до служби зайнятості. Тут кваліфіковані фахівці допомагають людям з інвалідністю отримати доступ до зайнятості, знайти посильну працю до душі, інтегруватися в суспільство.

З особливою відповідальністю фахівці Інгулецького райцентру зайнятості м. Кривого Рогу розглядають проблеми людей, які мають інвалідність та громадян, що мають право на додаткові гарантії щодо працевлаштування. Так, пройшли семінар для роботодавців, міні – ярмарок вакансій за участю представників ТОВ «Промспецбуд», профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами, нформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

За результатами проведених заходів роботодавців ознайомлено з професійним складом безробітних осіб з обмеженими фізичними можливостями та досягнуто домовленість про створення у майбутньому нових робочих місць, також видано направлення на працевлаштування 4 особам з інвалідністю, 2 з них вже працевлаштовані.

Дніпропетровський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.