Допомога людям з обмеженими фізичними мож­ливостями

19 Травня 2015 Друкувати цю новину

invalid_151-360x240Члени громадської організації осіб з інвалідністю «Пробуд­ження» на чолі із В’ячеславом Салаєвим привезли до Української районної лікарні гуманітарну допомогу, що надійшла від Рокитнянської благодійної організації. Праг­нучи допомогти всім людям з обмеженими фізичними мож­ливостями, надати їм змогу пересуватися самотужки, ГО «Пробудження» вирішила на­дати пацієнтам лікарні інвалідні візки, ходунки та інші технічні засоби.

В’ячеслав Миколайо­вич зазначив, що влада міста Українки завжди і в усьому надає допомогу, підтримує всі ініціативи та наміри організації, допомагає у транспортуванні гуманітарної допомоги. «За час тісної співпраці з Українською міською радою нам жодного разу не відмовили у допомозі, завжди відгукувалися на наші прохання. Враховуючи всі особливі потреби осіб з інвалідністю, влада дбає про створення необхідних умов, встановлен­ня спеціальних конструкцій – пандусів, які значно спрощують пересування».

Окрім підтримки осіб з інвалідністю організація не обходить ува­гою й інших людей. У лютому організація відправила до зони АТО продукти харчування, у планах – поміч переселенцям зі Сходу. Гуманітарна допомо­га лікарні не є одноразовою, найближчим часом організація планує передати у відділення Української районної лікарні постільну білизну, якої так не вистачає (особливо тим відділенням, де проходять різні хірургічні операції).

Також ГО «Пробуджен­ня» разом із Українською міською радою намагають­ся урізноманітнити дозвілля для осіб з інвалідністю. Так було запо­чатковано відкритий турнір зі спортивного рибальства «Єдина родина», до якого було залучено Федерацію ри­боловного спорту осіб з інвалідністю «РИСІ». Зараз В’ячеслав Салаєв займається вирішенням пи­тання відвідування людей з обмеженими фізичними можливостями басейну в Обухівський загальноосвітній школі №3. Для того, щоб забез­печити туди вільний доступ, необхідно подбати про вста­новлення спеціального спуску для інвалідних візків до води. В’ячеслав Миколайович зазна­чив: «Головне, щоб інваліди не відчували себе кинутими напри­зволяще, нікому непотрібними. Будемо старатися допомагати в усьому, щоб вони мали змо­гу жити звичайним життям та радіти кожному дню».

Сайт міста Українка

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук