Допомога польської організації Komitet społeczny Ptach

6 Грудня 2018 Друкувати цю новину

Допомога польської організації Komitet społeczny Ptach

Щастя, натхнення, радість, живуть в добрих серцях людей, в їх турботливих руках, які творять справжні дива – тому, що серед сірого буденного дня народжуються посмішки, починають блищати оченята та лунати дитячий сміх.

Такі щирі, добрі друзі з польської організації Komitet społeczny Ptach (Суспільний комітет «Птах») для дітей з інвалідністю Луганської області передали індивідуально підібраний за віком, зростом, особливостями, одяг, а також дуже потрібні для них іграшки, канцелярію та рюкзаки для школи.

Допомога польської організації Komitet społeczny Ptach

Ці речі були передані в родини, які були вимушені залишити свої будинки, стикнулися з важкими проблемами оренди архітектурно-доступного житла, неможливістю отримати ліки, неможливістю працевлаштуватися, вони відчули проблеми адаптації дітей в школах та відчаєм від відчуття того, що родини залишилися сам на сам посеред трагічних подій, які відбулися в 2014-2015 року, а кризові ситуації тривають і досі. Ці родини неодноразово переміщалися в різні міста України, в пошуках вирішення цих проблем. Ці родини є найвразливішою категорією громадян. Їх можливості мінімальні, і, на жаль, через 4,5 роки ситуація для них залишається дуже важкою.

Тому така підтримка, яку їм було надано польськими друзями є вкрай важливою, такою, що дарує надію, зігріває.

Допомога польської організації Komitet społeczny Ptach

Серед майбутніх планів є залучення до вивчення англійської, математики, інших предметів волонтерів – викладачів, які допоможуть дітям з проблемами здоров’я, дітям, які займаються вдома, отримати додаткові знання та підготуватися до ЗНО.

Ми надзвичайно вдячні Олені Воровченко та її друзям, всім людям доброї волі, що долучилися до цієї акції, спрямованої на допомогу дітям з інвалідністю ВПО Луганської області.

Допомога польської організації Komitet społeczny Ptach

Особливу подяку ми висловлюємо маленькій Софійці, дівчинці з м. Вроцлав, яка написала листа та подарувала улюблену іграшку, своїй ровесниці в м. Рубіжне, також Софійці, з метою підтримки, листування та щирої дружби.

Тетяна Баранцова, представник НАІУ в Луганській області

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук