Допомога людям – це допомога собі

23 Січня 2013
Друкувати цю новину

Раїса Панасюк Директор центру  реабілітації для молоді з обмеженими фізичними можливостями Гармонія

Про службу супроводу та допомогу людям з особливими потребами розповіла Раїса Панасюк. Вона директор центру реабілітації для молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія»

- У нашому центрі існує служба супроводу. Це робота для людей з винятковими якостями. Адже скільки розуміння та терпіння, коректності та поваги потрібно мати, щоб відвести незрячу бабусю до лікарні чи відвезти когось до житлової контори. Або сидіти на лекціях та конспектувати для людини, яка не може робити цього самостійно. Багато людей приходило працювати у службу, але не всі можуть виконувати таку роботу. Тут потрібна особлива пунктуальність та врівноваженість. Адже дуже легко образити людину, яка потребує вашої допомоги, просто прийшовши не вчасно. До того ж, кожну людину потрібно вислухати та зрозуміти, якої саме допомоги вона потребує. Хочу сказати, що зараз у «Гармонії» працює людина, яка має усі ці якості. Звичайно ми сподіваємося, що будуть іще люди здатні відповідально за покликанням душі виконувати таку роботу. І хочу сказати, коли знаходиш у собі мужність допомагати іншим, то набуваєш великої сили. Це сила духу. Яка перемагає усі людські хвороби та робить сильним, здатним на перемоги.

- Також у «Гармонії» зараз триває проєкт "Подаруй комп'ютер другу". Віддати іншій людині комп'ютер, це не просто позбавитися старої речі . Завдяки старенькому комп'ютеру, подарованому вами, людина, яка досі була обмежена у спілкуванні, отримує цілий світ. Крім того що ви даруєте спілкування, ви іще даруєте можливість учитися або і працювати для когось. Хочу сказати, що у Вінниці живуть чудові доброзичливі люди, які відгукуються на багато ініціатив центру і допомагають тим, хто цього потребує. Тож допомагаючи ближньому ви допомагаєте собі. Від добра, яке зробила людина, залежить її внутрішній світ та простір навколо неї. Тому, рідні наші вінничани, дякую вам за підтримку та доброту.

20minut.ua

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар