«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя

24 Січня 2019 Друкувати цю новину

«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя

«Добро, Дія, Держава» учасний інклюзивний простір Тернополя, в якому діти з інтелектуальними та емоційними особливостями будуть займатись з іншими дітьми разом і на одному рівні. Організатори вирішили розповісти «Терену», чим їхня ідея особлива.

У клубі раннього інклюзивного розвитку буде багато цікавих студій, де діти тренуватимуть логіку, увагу, пам’ять, мислення та дрібну моторику. Займатимуться з психологом, логопедом та масажистом. Відвідуватимуть заняття з танців, фітнесу та творчості, музичної терапії, логоритміки та розвитку сенсорики, розповідає організаторка Оксана Ремізова.

Кожен спеціаліст команди центру буде вносити частинку себе і своїх вмінь для розвитку дитини. З огляду на особливості буде вибудовуватись чіткий план індивідуальної програми. Аби бачити динаміку розвитку педагоги та тренери будуть займатись не тільки з дитиною, а й з батьками.

«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя

Головний наголос робитимуть на те, що всі діти не тільки перебувають на одній території, не тільки працюють за індивідуальною програмою, а й розвиваються, граються та навчаються разом в одному мікросоціумі. В цьому і полягає інновація.

– По-перше, проект руйнує стереотипи буденності, що діти з інвалідністю не мають повноцінних можливостей. Команда проекту впевнена, що якщо інтенсивно і комплексно працювати, розвивати дітей, то особливості можливо перетворити в переваги. І чим раніше працювати цілою командою спеціалістів, разом з батьками, тим більше можливо встигнути, – додає пані Оксана. – По-друге, проект формує морально здорове, свідоме, сучасне українське суспільство, яке йде шляхом соціальної користі. Бо якщо громада допоможе дітям сьогодні, то завтра носії необмежених можливостей проявлять себе з позитивної сторони.

Логопедичну студію організатори обладнують завдяки участі у проекті від Молодіжного центру Тернополя «Банк молодіжних ініціатив».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.