До Всесвітнього дня інформування про аутизм – Віртуальна виставка робіт молоді з аутизмом / To World Autism Awareness Day – Virtual exhibition of works of young people with autism

До Всесвітнього дня інформування про аутизм – Віртуальна виставка робіт молоді з аутизмом / To World Autism Awareness Day – Virtual exhibition of works of young people with autism
29 Березня 2024
Друкувати цю новину

З нагоди Всесвітнього дня інформування про аутизм, який відзначається щорічно 2 квітня, Громадська організація “Аутизм. Свідоме батьківство” оголошує про проведення віртуальної виставки робіт молоді з аутизмом, яка розпочне свою роботу у перші дні квітня. Виставка перебуває на завершальному етапі і вже скоро можна буде її передивитись, слідкуйте за анонсами. А з метою підвищення усвідомленості про аутизм та підтримки сімей, які зіштовхуються з цим розладом, ми розробили інформаційний флаєр та банер організації.

Що таке аутизм і чому це важливо? Аутизм – це розвитковий розлад, який впливає на спосіб, яким люди сприймають і взаємодіють зі світом. Це не хвороба, а відмінність в сприйнятті та способі спілкування. Освіта та розуміння аутизму можуть допомогти створити більш інклюзивне та підтримуюче середовище для всіх.

У рамках ініціативи, ми розробили інформаційний флаєр та банер, які містять інформацію про аутизм. В інформаційному флаєрі до 2 квітня за 2024 рік розмістили світлини наших активностей, а також поділились мріями та сподіванням мам підлітків та молоді з аутизмом, про яке майбутнє вони мріють для своїх дітей.

Закликаємо усіх долучитися до інформаційної кампанії, поширюючи інформаційні матеріали у соціальних мережах та спілкуватися з іншими про аутизм. Давайте разом працювати над тим, щоб кожна дитина з аутизмом отримала необхідну підтримку та можливість розвитку!

Заходи стали можливими завдяки “Проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза)», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM).

*******

To World Autism Awareness Day – Virtual exhibition of works of young people with autism

On the occasion of World Autism Awareness Day, which is celebrated annually on April 2, the Public Organization “Autism. Conscious parenting” announces the holding of a virtual exhibition of works by young people with autism, which will begin its work in the first days of April. The exhibition is in its final stage and it will be possible to see it again soon, follow the announcements. And in order to raise awareness about autism and support families facing this disorder, we developed an information flyer and an organization banner.

What is autism and why is it important? Autism is a developmental disorder that affects the way people perceive and interact with the world. This is not a disease, but a difference in perception and way of communication. Autism education and understanding can help create a more inclusive and supportive environment for all.

As part of the initiative, we developed an informational flyer and banner that contain information about autism. In the information flyer until April 2, 2024, photos of our activities were placed, and we also shared the dreams and hopes of mothers of teenagers and youth with autism, what kind of future they dream of for their children.

We invite everyone to join the information campaign by sharing informational materials on social networks and talking to others about autism. Let’s work together to ensure that every child with autism receives the necessary support and opportunity for development!