До уваги ЗМІ: люди з інвалідністю – вимушені переселенці з зони АТО – зустрінуться з Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю

27 Січня 2015 Друкувати цю новину

prohramaПід час надскладної ситуації на Сході України в надзвичайно важких умовах серед загального жаху та небезпеки залишились люди з інвалідністю, їх сім'ї та діти. Майже 360 000 людей з інвалідністю, мешканців Луганської та Донецької областей  та надвелика частина людей, групи ризику по здоров'ю (враховуючи, аспект травматизму, екологічні проблеми промислових областей) переживають чимало бід і проблем, серед них чи не найуразливішою категорією є вимушені переселенці, які проживають в різних областях України, у тому числі в Одеській обл.

Для більшості людей з інвалідністю страшною загрозою стала відсутність медичних послуг, медичних препаратів, соціальних послуг (особиста допомога для важко хворих).  Стаття  11 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю про «Ситуацію надзвичайного ризику та гуманітарної катастрофи» як ніколи стала надзвичайно суттєвою.

У зв'язку із цим люди з інвалідністю – вимушені переселенці з зони АТО (Луганської та Донецької областей) зустрінуться для обговорення та вирішення їхніх проблем з Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем.

Захід відбудеться завтра, 28.01.15 року о 10.00.

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12, м. Київ.

Контактний телефон для акредитації ЗМІ: 0509979662, 0937711064

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.