До уваги пенсіонерів, які переселилися із зони проведення антитерористичної операції

12 Грудня 2014 Друкувати цю новину

news4617Як інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, пенсіонерам, які переселилися із зони проведення антитерористичної операції на територію Чернівецької області, для здійснення виплати пенсій за фактичним місцем проживання необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду області з відповідною заявою. До заяви надається паспорт і довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції. Бажано надати також  ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення.

Зазначену вище довідку можна отримати в органах соціального захисту населення за місцем проживання пенсіонера, зареєструвавшись в Єдиній інформаційній базі даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

За інформацією відомства, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції». Зокрема, відповідно до постанови, призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення та надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування переселенцям здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується відповідною довідкою.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертає увагу на те, що соціальні виплати, які були призначені або продовжені переселенцям до набрання чинності постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Чернівецька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.