До уваги ЗМІ: у цю п’ятницю НБУ та НКСІУ презентують пам’ятну монету “XV літні Паралімпійські ігри”

by sancho | 23 Листопада 2017 10:13

24 листопада 2017 року о 15.00 у Національному банку України відбудеться презентація пам'ятної монети "XV літні Паралімпійські ігри. Ріо-де-Жанейро".

Успішно завершилась спільна продуктивна робота Національного банку України за участі Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України по виконанню завдання, визначеного пунктом 10 статті 2 Указу Президента України від 13 грудня 2016 року № 553 «Про заходи, спрямованні на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю»: пам'ятну монету, присвячену тріумфальній перемозі українських паралімпійців на XV літніх Паралімпійських іграх, що відбулись у вересні 2016 року у столиці Бразилії  - місті Ріо-де-Жанейро, виготовлено!

Нагадаємо, що Україну у XV літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро представляли 170 паралімпійців, які, виборюючи медалі в 15 видах спорту, показали найвищий результат у історії становлення і розвитку паралімпійського руху в Україні. Національна паралімпійська збірна України посіла третю сходинку в загальному медальному заліку, виборовши рекордну кількість нагород різного ґатунку - 117 нагород, 41 з яких - золота!

24 листопада 2017 року, напередодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, Національний банк України спільно з Національним комітетом спорту осіб з інвалідністю України презентуватимуть цю пам'ятну монету, прототипом зображення на якій став чемпіон Паралімпійських ігор-2016 з настільного тенісу Віктор Дідух.

Урочистість відбудеться о 15:00 у Національному банку України.

У презентації пам'ятної монети візьмуть участь Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич; чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор з настільного тенісу Віктор Дідух; а також керівництво Національного банку України, представники Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, представники громадянського суспільства людей з інвалідністю та громадськості.

Місце проведення: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, центральний вхід.

 Початок заходу: 15.00

 Збір учасників: до 14.50

 Просимо підтвердити персональну участь журналістів до 12:00 24 листопада ц.р. за тел:. (044) 253-52-84; 521-89-13 чи ел. поштою:press@bank.gov.ua[1]

Прес-служба Національного банку України,

прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України

 

Endnotes:
  1. press@bank.gov.ua: mailto:press@bank.gov.ua

Source URL: https://naiu.org.ua/do-uvagy-zmi-u-tsyu-p-yatnytsyu-nbu-ta-nksiu-prezentuyut-pam-yatnu-monetu-xv-litni-paralimpijski-igry/