23 вересня 2018 року. До уваги ЗМІ: у неділю НАТО підведе підсумки програми реабілітації “Повернення до життя”

by sancho | 20 Вересня 2018 22:06

23 вересня 2018 року об 11:00  у Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбудеться підведення підсумків програми НАТО «Повернення до життя».

В Україну в кінці цього тижня прибуває делегація НАТО у складі експертів, які, в тому числі, відповідають за медичну реабілітацію, котрі в  останні 2,5 роки започаткували в Україні програму реабілітації «Back to life» - «Повернення до життя» для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України.

Трастовий фонд НАТО доручив виконання цієї цілісної програми реабілітації воїнів АТО з інвалідністю Західному реабілітаційно-спортивному центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством соціальної політики України та  Національною Асамблеєю людей з інвалідністю.

За два з половиною роки діяльності програми «Back to life» десятки воїнів АТО отримали реабілітацію у реабілітаційних заходах цієї програми.

23 вересня 2018 року об 11:00 у Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбудеться підведення підсумків програми НАТО «Повернення до життя»

 У події візьмуть участь:

Місце проведення: Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Львівська область, Турківський район, с.Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1.

У рамках заходу пройде прес-брифінг та  відкрите тренування/квест тур.
Акредитація обов’язкова! Контакт для акредитації: 0937711064, Наталя Гарач

Source URL: https://naiu.org.ua/do-uvagy-zmi-u-nedilyu-nato-pidvede-pidsumky-programy-reabilitatsiyi-povernennya-do-zhyttya/