23 вересня 2018 року. До уваги ЗМІ: у неділю НАТО підведе підсумки програми реабілітації “Повернення до життя”

20 Вересня 2018
Друкувати цю новину

23 вересня 2018 року об 11:00  у Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбудеться підведення підсумків програми НАТО «Повернення до життя».

В Україну в кінці цього тижня прибуває делегація НАТО у складі експертів, які, в тому числі, відповідають за медичну реабілітацію, котрі в  останні 2,5 роки започаткували в Україні програму реабілітації «Back to life» – «Повернення до життя» для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України.

Трастовий фонд НАТО доручив виконання цієї цілісної програми реабілітації воїнів АТО з інвалідністю Західному реабілітаційно-спортивному центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством соціальної політики України та  Національною Асамблеєю людей з інвалідністю.

За два з половиною роки діяльності програми «Back to life» десятки воїнів АТО отримали реабілітацію у реабілітаційних заходах цієї програми.

23 вересня 2018 року об 11:00 у Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбудеться підведення підсумків програми НАТО «Повернення до життя»

 У події візьмуть участь:

  • Джон Босманс  (John Bosmans) – Керівник делегації НАТО, керівник програм співробітництва, реабілітації та загальних послуг NSPA
  • Олег Синютка – Голова Львівської обласної державної адміністрації
  • Валерій Сушкевич – Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю
  • Віктор Іванкевич – Державний секретар Міністерства соціальної політики України
  • Олег Немчінов– Державний секретар Міністерства молоді та спорту України
  • Наталя Мельниченко – Керівник проєкту трастового фонду НАТО
  • Василь Литвинчук – Керівник офісу в Україні, NSPA
  • воїни АТО з інвалідністю – учасники програми «Back to life» та реабілітаційного заходу цієї програми, що наразі проводиться у Західному центрі.

Місце проведення: Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Львівська область, Турківський район, с.Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1.

У рамках заходу пройде прес-брифінг та  відкрите тренування/квест тур.
Акредитація обов’язкова! Контакт для акредитації: 0937711064, Наталя Гарач

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар