До уваги організації жінок/ осіб з інвалідністю

25 Вересня 2020 Друкувати цю новину

Що варто знати про Стамбульську Конвенцію? Кого вона стосується – дітей, жінок, чоловіків?  Чому Україна не ратифікувала на сьогодні дану міжнародну угоду? Як Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищам захищає права жінок та дівчат з інвалідністю?

Про ці та інші питання ви зможете дізнатись на тематичному семінарі «Стамбульська Конвенція», який відбудеться  30 вересня  о 13.30 в онлайн режимі.

Захід проходить в рамках проекту «Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку», який реалізує ГС «ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок  коштів державного бюджету.

Реєстрація учасниць/ учасників обов’язкова.

Кількість місць обмежена (25 осіб).

У разі зацікавленості, прохання надіслати на електронну адресу office-naiu@ukr.net  кандидатури для участі у заході: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта.

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.