До уваги громадських організацій осіб з інвалідністю-членів НАІУ, які мають бажання взяти участь у конкурсі на отримання державної допомоги!

15 Травня 2020 Друкувати цю новину

20 травня Український незалежний центр політичних досліджень спільно з ІСАР "Єднання" та Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю проведе вебінар про конкурс на державне фінансування для ГО осіб з інвалідністю.

Під час вебінару експерти пояснять: які загальні процедури конкурсу, як підготувати конкурсну заявку, що важливо врахувати при написанні кошторису витрат.

Мінуси:

Поки залишаємось у онлайн-форматі, а хотіли б познайомитися зі всіма учасниками особисто.

Плюси:

Усі охочі, з різних куточків України, зможуть дізнатися від експертів, як підготувати проєкт, вартий перемоги на конкурсі. Нагадаємо, що конкурс цього року доступний для громадських об'єднань осіб з інвалідністю, незалежно від того, має організація всеукраїнський статус чи ні.

Що тепер робити?

Важливо заповнити реєстраційну форму та коротку анкету (анкета необхідна для того, щоб експерти розуміли, які деталі конкурсу ви вже знаєте, а на яких треба наголосити).

Реєстраційна форма та анкета тут: https://forms.gle/3f6raQC2shhHEEWQ7

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.