До уваги ГО! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

До уваги ГО! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
5 Березня 2019
Друкувати цю новину

Мінсоцполітики оголошує про початок прийому заяв для участі в Установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.

Проведення Установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України рішенням Ініціативної групи від 04 березня 2019 року призначено на 11 (одинадцяту) годину 19 квітня 2019 року за адресою: Київський міський палац ветеранів (м. Київ, вул. Бастіонна, 11).

У разі зміни дати, часу, місця чи порядку проведення Установчих зборів, кожного кандидата до складу Громадської ради, який за рішенням Ініціативної групи має право приймати участь в Установчих зборах, буде повідомлено додатково на офіційному  веб-сайті Мінсоцполітики та в інший прийнятний спосіб не пізніше як за три робочі дні.

Участь в Установчих зборах є персональною.

Порядок проведення Установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України затверджено рішенням Ініціативної групи від 04 березня 2019 року.

До складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (в цьому оголошенні – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Міністерства соціальної політики України, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) інститут громадянського суспільства для участі в Установчих зборах може делегувати не більше ніж одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.

Порядок подання заяв для участі в Установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України затверджено рішенням Ініціативної групи від 04 березня 2019 року.

Джерело Сайт Мінсоцполітики 

  Категорія: