14-16 травня 2019 року. До уваги ФОП, що працюють у сфері ІТ-технологій, веб-дизайну, інтернет-магазину! Залишилось 1 місце учасника останнього бізнес-тренінга “Алгоритми успіху” !

6 Травня 2019 Друкувати цю новину

14-16 травня 2019 року в м. Київ для ФОП, що працюють у сфері ІТ-технологій, веб-дизайну Національна  Асамблея людей з інвалідністю України планує проведення останнього бізнес-тренінга “Алгоритми успіху” в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета  проведення  заходу - сприяння розвитку та просуванню малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Учасники дізнаються про наступне:

  • законодавче регулювання підприємництва;
  • чинне законодавство щодо оподаткування підприємницької діяльності в Україні;
  • сучасні технології SEO-просування, Інтернет-маркетинг;
  • основи фандрайзингу, основні правила/вимоги до написання бізнес-проектів;

А також відбудеться обмін досвідом ведення власного бізнесу серед учасників тренінгу: напрацювання та впровадження бізнес-ідей, проблеми, що виникали в процесі підприємницької діяльності та шляхи їх вирішення.

До участі у заходах запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проекту, проживають в регіонах реалізації проекту, зареєстровані як фізична особа – підприємець (ФОП) або планують відкрити ФОП та бажають отримати необхідні навички із розвитку та просування власного бізнесу в сучасних умовах, обмінятися досвідом з колегами-підприємцями, а саме:

  • зареєстровані ФОП з числа внутрішньо переміщених особи з інвалідністю;
  • зареєстровані ФОП з числа, осіб з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах, на території яких здійснювалася АТО, та члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
  • особи з числі цільової групи проекту, які планують відкрити ФОП;
  • зареєстровані ФОП – переможці Конкурсу міні-грантів, який проводився в рамках проекту ТЕАМ протягом 2016-2017 років.

Набір/реєстрація учасників бізнес-тренінгів проводиться шляхом заповнення Google-анкети за наступним посиланням. Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Загальна кількість учасників бізнес-тренінгу  - 20 осіб.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог ГС «ВГО «НАІУ» (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Контакти: 

Вікторія Назаренко, Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182, v.n.nazarenko@ukr.net 

Олена Поліщук, кейс-менеджер проекту НАІУ

0671339953, 0442796182, olena.polishchuk@ukr.net

Місце проведення: готель "Либідь". Початок о 10 год.

Ви зацікавились? Заповнюйте анкету. Ми чекаємо тільки на Вас!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.