До уваги членів та партнерів НАІУ! ВАЖЛИВО! Приватизація державних протезних підприємств

27 Квітня 2021
Друкувати цю новину

У Верховній Раді України за ініціативою групи народних депутатів України зареєстровано Проєкт Закону ,,Про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо уточнення деяких положень та сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації (реєстр. N 5397 від 19.04.2021).

Законопроєктом, зокрема, пропонується виключити підприємства з виготовлення, ремонту технічних та інших засобів реабілітації для осіб з інвалідністю з переліку тих, що не підлягають приватизації.

У пояснювальній записці до законопроєкту визначено, що такі зміни викликані потребою вдосконалення  законодавства у сфері діяльності державних та комунальних підприємств  шляхом переходу на засади державно-приватного партнерства.

Тема приватизації державних протезних підприємств вкрай важлива, оскільки безпосередньо пов'язана із забезпеченням людей з інвалідністю ТЗР.

Тому, з метою формування консолідованої позиції громадських об'єднань людей з інвалідністю з усіх регіонів України та запобігання внесенню незворотних змін до діючого законодавства України, просимо вас уважно ознайомитися із зазначеним законопроектом, додатковими до нього матеріалами та надати свої зауваження і пропозиції з цього вкрай важливого питання.

Пропозиції просимо надсилати на електронну пошту або офіційними листами на адресу НАІУ.

Посилання  на законопроєкт.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар