До України їдуть медики-хірурги з Канади, котрі БЕЗКОШТОВНО прооперують хлопців з АТО, котрі потребують допомоги

by Наталія | 9 Жовтня 2015 10:14

[1]Вкотре до України приїде медична місія канадських медиків.

Третя команда канадських медичних фахівців приїде до України для проведення пластичних хірургічних операцій жертвам Майдану та пораненим на Сході країни військовим, а також для навчання українських фахівців. Місія триватиме з 23 жовтня – до 1 листопада 2015 року у Центральному військовому госпіталі у Києві, що знаходиться по вулиці Госпітальна, 18.

Місія організована Канадсько-Українською Фундацією під патронажем Конґресу Українців Канади. Команда з більш ніж 20 медиків повністю складається із добровольців та включає хірургів, анестезіологів та медсестер. Зібрані з усієї Канади лікарі проведуть операції на обличчі та верхніх кінцівках, займуться усуненням постравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин та рубців. Команду очолює доктор Олег Антонишин - керівник програми черепних травм у дорослих Наукового центру здоров’я у Саннібрук та професор пластичної хірургії Університету Торонто.

Фінансування обох місій здійснюється в основному завдяки фонду "Об’єднані заради України”. До збору коштів, організованого Канадсько-Українською Фундацією у вересні 2014 року, долучилося майже 1 200 громадян, які пожертвували $200 000.

Довідка

Перша медична місія успішно пройшла у листопаді 2014 року, а друга в травні 2015 року. Всього за час візитів було проведено 90 реконструктивних встручань. Окрім медичної складової, важливою складовою візиту канадських фахівців є навчання українських колег.

Під час візитів українські фахівці працюють пліч-о-пліч з канадськими колегами та переймають безцінний досвід надання допомоги пораненим у військових конфліктах.

Канадсько-Українська Фундація була створена Конґресом Українців Канади для координації, розробки, організації та реалізації проєктів канадців, спрямованих на надання допомоги в Україні. Фундація зареєстрована як благодійний фонд.

Більше інформації::

Роман Фіщук – координатор проєкту
+38 050 433 2119
fishchukroman@gmail.com

Facebook

Endnotes:
  1. [Image]: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2015/10/ato.jpg

Source URL: https://naiu.org.ua/do-ukrayini-yidut-mediki-hirurgi-z-kanadi-kotri-bezkoshtovno-prooperuyut-hloptsiv-z-ato-kotri-potrebuyut-dopomogi/