До НАІУ надійшов лист від Мінсоцполітики щодо погодження проекту Розпорядження КМУ

26 Березня 2016 Друкувати цю новину

До НАІУ надійшов лист від Мінсоцполітики щодо погодження проекту Розпорядження КМУДо Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України надійшов лист від Міністерства соціальної політики України щодо погодження проекту Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з виконання заключних зауважень, наданих комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю до першої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року».

Комітет рекомендує державі-учасниці передати Заключні зауваження для розгляду та прийняття членам Уряду та Парламенту, посадовим особам у відповідних мі­ністерствах, місцевим державним органам та членам відповідних професійних груп, таких як фахівці в освітній, медичній та юридичній сферах, а також засобам інформації, що використовують сучасні соціальні комунікативні стратегії.

Комітет запрошує державу-учасницю поширити Заключні зауваження, у тому числі довести їх до відома неурядових організацій та організацій людей з інвалід­ністю, до самих осіб з інвалідністю та членів їх сімей, державною мовою та мовами національних меншин, включаючи жестову мову, та в доступних форматах, а також опублікувати їх на урядовому веб-сайті з прав людини.

Враховуючи всю важливість виконання Рекомендацій комітету ООН, Національна Асамблея осіб з інвалідністю України наполягає на здійсненні офіційного перекладу Рекомендації Комітету, оприлюдненні його на сайті Міністерства соціальної політики України та пропонує провести розширене засідання за участі міністерств та відомств, громадських організацій й узгодити План дій.

План заходів з виконання заключних зауважень

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.