До 9 лютого кияни можуть безкоштовно перевіритися на рак

До 9 лютого кияни можуть безкоштовно перевіритися на рак
1 Лютого 2018
Друкувати цю новину

До 9 лютого кияни можуть безкоштовно перевіритися на ракУпродовж найближчих 10 днів кияни зможуть пройти позачергові обстеження для ранньої діагностики онкологічних захворювань.

Про профілактичну акцію до Всесвітнього дня боротьби з раком повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург.

У комунальних закладах охорони здоров’я проводяться освітні заходи, безкоштовні консультації та діагностичні процедури.

«Згідно з графіком, з 30 січня до 9 лютого 2018 року, усі охочі зможуть пройти огляд у лікарів: онколога, ендокринолога, гінеколога, дерматовенеролога, хірурга-онколога тощо. Необхідно усвідомлювати, що існує багато онкологічних захворювань – так звані візуальні форми раку, для діагностики яких не потрібне дороговартісне обладнання та складні дослідження», – зауважила Валентина Гінзбург.

Вона пояснила, що такі тяжкі захворювання як рак передміхурової залози, шийки матки, молочної залози, колоректальний та інші форми раку діагностуються лікарями досить швидко та на ранній стадії добре піддаються лікуванню.

«Тож просто кілька годин, відведених на похід до лікаря, можуть не лише зберегти здоров’я, а й урятувати життя», – зазначила Валентина Гінзбург.

 

План – графік заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби проти раку – за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/58493.html.

Телеканал “Київ”

  Категорія: