Дніпропетровська ОДА стане доступнішою для людей з інвалідністю

4 Грудня 2019
Друкувати цю новину

Дніпропетровська ОДА стане доступнішою для людей з інвалідністю

Дніпропетровська облдержадміністрація стане доступнішою для людей з інвалідністю. Будівлю обладнають зручними пандусом та підйомником, облаштують комфортну вбиральню. Нині розробляють проєкт реконструкції, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. 

«Щодня облдержадміністрацію відвідують сотні людей. Це не тільки працівники ОДА, а й мешканці області, які приходять на особисті прийоми, різноманітні семінари та тренінги, культурні заходи. Ми відкриті і прагнемо, аби візит був зручним для кожного. Тому прийняли рішення провести реконструкцію будівлі та зробити її комфортнішою для людей з інвалідністю», – зазначив Олександр Бондаренко.

Реконструкція торкнеться входу до адмінбудівлі, розповів радник голови Дніпропетровської ОДА, архітектор Ігор Богданов. Найперше модернізують пандус. Той, яким люди з інвалідністю користуються зараз,  має занадто крутий ухил, незручні поручні та зношене покриття.

«Всередині будівлі встановимо підйомник, який дозволить потрапити на верхній рівень холу. Облаштуємо комфортну вбиральню. Зручніше стане і тим, хто має ослаблений зір. Для них зробимо мнемосхеми, на сходах нанесемо яскраві лінії, – пояснив Ігор Богданов. – Плануємо і парковку для людей з інвалідністю – не далі, ніж 50 метрів від будівлі». 

Проєкт реконструкції розроблять вже цьогоріч, втілять – у 2020-му.

Дніпропетровська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар