Дніпропетровщині з Держбюджету виділили майже півмільярда гривень на будівництво та реконструкцію соціальних об’єктів

1 Серпня 2019 Друкувати цю новину

На будівництво та реконструкцію важливих соціальних об’єктів Дніпропетровської області виділили 466 млн грн. Фінансування 15 проєктів – з Державного фонду регіонального розвитку. ДФРР – один із інструментів розбудови інфраструктури регіону. Про це повідомили в департаменті економрозвитку Дніпропетровської ОДА.

Кошти – на створення нового освітнього простору у школах та дитсадках, зокрема, Дніпра, Кривого Рогу та Перещепиного Новомосковського району.

За гроші ДФРР – реконструкція обласної офтальмологічної лікарні та відділення постінтенсивного догляду новонароджених обласного перинатального центру.

Крім того, кошти спрямують на будівництво стадіону пляжних видів спорту, реконструкцію залу для боксу та спорткомплексу у Дніпрі, а також на оновлення спортивної інфраструктури у Кривому Розі та Новомосковську.

Серед пріоритетів – і реконструкція парку ім.Мершовцева у Кривому Розі.

Загалом у Держбюджеті-2019 закладено 7,67 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку. За них в Україні профінансують понад 700 проєктів.

Розпорядник коштів ДФРР – Мінрегіон. Їх спрямовують на реалізацію важливих проєктів на місцях, зокрема, будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень, спортивних та інших інфраструктурних об’єктів. У такий спосіб регіони отримують більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

Рішення щодо проєктів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.