Дмитро Андрієвський: держава повинна піклуватися про дітей-сиріт та дітей-осіб з інвалідністю не на папері, а на ділі

4 Березня 2013 Друкувати цю новину

 Дмитро Андрієвський взяв участь у програмі "Віра Надія Любов" на Першому національному телеканалі

Депутат віддав дітям понад півмільйона гривень

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у програмі "Віра Надія Любов" на Першому національному телеканалі. У студії обговорювалися проблеми дітей-сиріт, дітей-осіб з інвалідністю, які потребують особливої уваги суспільства і захисту держави. Гостя програми, Христина Бакіна, дівчина сирота в інвалідному візку, якій хірурги Київського "Інституту травматології та ортопедії" дали надію на повноцінне життя без візка, звернулася до депутата про допомогу в отриманні соціального житла у Києві. Вже декілька років її тітка оббиває чиновницькі пороги, намагаючись допомогти Христині, та все марно. 

"Держава повинна піклуватися про дітей-сиріт та дітей-осіб з інвалідністю не на папері, а на ділі. Сьогодні нібито ми маємо закони, які захищають таких дітей. Та насправді, через неможливість подолати бюрократичну тяганину й безвідповідальність чиновників, багато з тих, кому життєво необхідна допомога, її не отримують", – наголосив політик. 

Дмитро Андрієвський повідомив, що лише за 2012 рік і перші два місяці 2013 року матеріальну допомогу в його депутатській приймальні отримало 27 сімей: з них п’ятеро, що мають важкохворих дітей. Загалом, за цей період на допомогу дітям було спрямовано понад півмільйона гривень. Це кошти депутатського фонду і його особисті кошти.

Моє місто

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.