Для соцпрацівників і медиків Одеси провели тренінг за участю іноземних експертів

by Наталія | 8 Лютого 2019 12:42

Для соцпрацівників і медиків Одеси провели тренінг за участю іноземних експертівФахівці соціальних і медичних установ Одеси взяли участь у тренінгу з координації взаємодії при наданні послуг раннього втручання

В Одесі реалізовується пілотний проект Twinning щодо впровадження системи надання послуг раннього втручання при підтримці Міністерства соціальної політики України в партнерстві з урядом Франції.

5 - 6 лютого 2019 року Одесу з візитом відвідали експерти з Франції. 

В рамках візиту департаментом праці та соціальної політики спільно з департаментом охорони здоров'я Одеської міської ради організовано роботу міжвідомчої робочої групи з надання послуг раннього втручання в Київському районі Одеси.

Крім цього, експертами місії проведено тренінг з координації та налагодження роботи зазначеної системи. У заході взяли участь понад 50 фахівців соціальних та медичних установ міста Одеса.

Довідка 

Відповідно до міжнародної практики, раннє втручання - це комплексна система допомоги сім'ї, у якій виховується дитина з інвалідністю або ризиком отримати інвалідність, спрямована на своєчасне виявлення проблем або порушень у розвитку дитини перших чотирьох років життя і надання відповідної допомоги їй і її сім'ї.

Офіційний сайт міста Одеса

Source URL: https://naiu.org.ua/dlya-sotspratsivnykiv-i-medykiv-odesy-provely-trening-za-uchastyu-inozemnyh-ekspertiv/