Для незрячих діток у Львові триває інклюзивний тиждень

28 Листопада 2017 Друкувати цю новину

Для незрячих діток у Львові триває інклюзивний тижденьУ Львові триває інклюзивний тиждень для незрячих діток з різних куточків України, організований в рамках реалізації шведсько-українського проєкту «2Inclusion». Щодня для 10-ти незрячих інклюзят зі Львова, Рівного, Хмельницького, Вінниці, Дніпра, Миколаєва та Херсона організовують цікаві зустрічі та розвиткові заняття, а також тренінги з просторового орієнтування з тростиною.

Тренінги  проводять  шведські викладачі Матті   Яткола  і  Алексей  Усов,  корекційно-розвиткові  заняття – залучені фахівці.

Зі слів Оксани Потимко, організатора події, сьогодні о  першій  половині  дня  співробітники Ресурсного центру  Львівської  політехніки  разом  із  залученими  фахівцями продовжуватимуть заняття з незрячими дітьми. Паралельно шведські  спеціалісти  з  просторового орієнтування  займатимуться індивідуально  з  кожною  незрячою  дитиною,  навчаючи  її  володіти тростиною і орієнтуватись самостійно у просторі. А о 15.00  год. відбудеться  зустріч  популярної  української  письменниці Галини  Вдовиченко  з  незрячими дітками, які приїхали до Львова з метою навчитися володіти тростиною.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.