Дітям про Конвенцію ООН про права людей з інвалідністю

6 Червня 2017 Друкувати цю новину

Дітям про Конвенцію ООН про права людей з інвалідністю

Ця книга створювалася для дітей, а також за участю дітей, щоб роз'яснити Конвенцію про права осіб з інвалідністю та розповісти, яким чином можна допомогти людям з інвалідністю реалізовувати свої права. Ми сподіваємося, що за допомогою цієї книги ви поширите інформацію про те, що діти з інвалідністю мають такі самі можливості для досягнення своїх цілей, як і інші діти.

Можливо, ви маєте інвалідність, знаєте або зустрічали таких людей. Люди з інвалідністю можуть мати проблеми зі слухом, зором, рухливістю або пам'яттю. Але вони також мають мрії, надії та ідеї, якими вони хочуть поділитися. Ми закликаємо вас розповісти про це своїм батькам, учителям, друзям або будь-якій людині, якій, на вашу думку, це може бути цікаво.

Ця книга містить стислий виклад Конвенції про права осіб з інвалідністю. З неї ви дізнаєтесь, які права та обов'язки має кожна людина. Довідаєтесь, яких заходів повинні вживати держави-учасниці, аби сприяти здійсненню дітьми з інвалідністю своїх прав. А також зрозумієте, що можна зробити для того, щоб змінити ситуацію на краще.

Якщо бажаєте отримати літературу

Видання розповсюджується безкоштовно, але для адміністрування цієї діяльності нам потрібен офіційний запит (лист). Де б зазначалися Ваші П.І.Б., посада (де та ким Ви працюєте), назва організації, а також повна поштова адреса.

Також Ви можете направити лист-запит (де буде зазначена назва необхідних Вам видань, а також потрібна їх кількість) за цією електронною адресою: office@naiu.org.ua

Або написати листа за адресою:

м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5, офіс 110,
або подзвонити за тел. 279-61-82.

Детальніше про книгу ви можете дізнатись за наступним посиланням.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.