Діти-інваліди відтепер отримуватимуть держдопомогу на 894 гривні більшу

26 Липня 2013
Друкувати цю новину

Президент України Віктор Янукович підписав один із «пакету» законів, спрямованих на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» щодо збільшення розміру виплат державної допомоги на дітей-осіб з інвалідністю, – інформує прес-служба ЛОДА.

Відак, 1612 дітей-осіб з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, отримуватимуть державну допомогу, збільшену на 894 грн.

Нині, відповідно до діючої норми статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування, передбачено виплату державної допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку.

Проте, незважаючи на положення статті 10 Закону України «Про державну соціальну допомогу людини з інвалідністюм з дитинства та дітям-людини з інвалідністюм», яким встановлено, що соціальна допомога призначається і виплачується на дітей-осіб з інвалідністю віком до 18 років незалежно від одержання інших видів допомоги, вказана допомога вираховується із державної допомоги, встановленої на дітей-осіб з інвалідністю з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування.

Закон було внесено Президентом України до Верховної Ради як невідкладний. Він набуває чинності з наступного дня після опублікування.

Новий погляд

  Категорія: