Дістатись до Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ стало ще простіше!

23 Листопада 2021
Друкувати цю новину

19 листопада 2021 року у свій перший рейс після капітального ремонту вирушив інклюзивний приміський електропоїзд ЕР-1232. Він курсуватиме на маршруті Львів-Сянки-Львів.

Поїзд пристосований для перевезення маломобільних груп населення: у головних вагонах є місця для людей, що пересуваються кріслом колісним, місця для зручного перевезення велосипедів та гірськолижного спорядження, розширена вбиральня з поручнями, встановлені кнопки виїзду поїзної бригади. Також усі вказівники дублюються шрифтом Брайля.

Перед стартом регулярного руху оновлений рухомий склад спільно з керівництвом регіональної філії «Львівська залізниця» оглянули народний депутат України Ростислав Тістик, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко та представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Україні у Львівській області Ярослав Грибальський.
Гості ознайомилися з технічними характеристиками капітально відремонтованого електропоїзда, інтер’єром салонів та інклюзивними можливостями модернізованих вагонів і висловили сподівання, що пасажири належно оцінять зусилля залізничників, скеровані на покращення умов перевезень у приміському сполученні.
Під час ремонту у вагонах поїзда відновлено внутрішнє салонне обладнання: замінено сидіння на м’які комфортабельні, встановлено системи оповіщення, електронних маршрутних покажчиків та інформаційних табло в салонах, систему відеоспостереження та світлодіодне освітлення.
Також капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання, кабіни керування облаштовано зовнішніми камерами для огляду електропоїзда на шляху прямування тощо.
Оновлений поїзд пристосований для перевезення маломобільних груп пасажирів, тож маршрут для нього обрано не випадково. Станція Сянки розташована за 2 км від села Яворів Турківського району, де функціонує унікальний Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту осіб з інвалідністю.
У 2019 році залізничники завершили капітальний ремонт вокзального комплексу в Сянках та забезпечили архітектурну доступність до об’єктів інфраструктури та відповідний сервіс для людей з інвалідністю. Тож спортсменам цього центру та іншим особам з інвалідністю буде зручно дістатися зі Львова до станції Сянки оновленим електропоїздом. Також у ньому облаштовані місця для пасажирів з дітьми, передбачені місця для зручного перевезення велосипедів та гірськолижного спорядження.
Електропоїзд курсуватиме щоденно, відправлення зі Львова о 09:25 год і прибуття на станцію Сянки о 13:50. Зворотно зі ст. Сянки поїзд вирушає о 14:50 і прибуває до Львова о 19:26.

Працівники Західного реабілітаційно-спортивного центру зустріли поїзд на станції Сянки та випробували зручність усіх пристосувань. Тепер поїздка до Центру стане максимально комфортною!

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар