25 березня 2019 р. Ділимось досвідом співпраці щодо розвитку послуги раннього втручання в Одеській області

21 Березня 2019 Друкувати цю новину

25 березня 2019 р. у ОТГ Красносілка Одеської області ГО Особливі діти» спільно с ГО «Здорове суспільство» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС) проведуть  Круглий стіл «Ділимось досвідом співпраці».

Захід відбудеться в рамках грантового проекту  «Партнерство. Фахівці-батьки-влада», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджують HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ)

Під час проведення заходу учасники ознайомляться: як відбувається процес деінституалізації в ОТГ Красносілка, з розвитком послуги раннього втручання (РВ) в Одеській області, та для чого суспільству потрібна  послуга РВ.

Що?

 

Коли?

 

Де?

 

Учасники:

Робоча зустріч «Ділимося досвідом співпраці»

25 березня  2019 р. 0 14.00

ОТГ Красносілка, Красносілська РДА

 

Представники місцевої влади: Голова ОТГ, заступник голови; начальники та заступник управління соцзахисту населення , головний лікар , директор  центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді,  директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»; представники ГО «Особливі діти», ГО «Здорове суспільство» , керівник центру раннього втручання м. Одеса.

За додатковою інформацією до Шульги Ірини Олександрівни т.0679799714, rv-odesa@ukr.net

Акредитація ЗМІ: Сергій Піщулін, svp14@i.ua або за телефоном 050-486- 25- 48

Довідкова інформація:

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв'язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.