Держкіно підтримає фільм про Оксану Ботурчук

8 Вересня 2020 Друкувати цю новину

Прем'єру планують на жовтень або листопад цього року

Продюсер українського фільму Єгор Олесов просив фінансову допомогу на просування "Пульсу" в розмірі 419 тисяч гривень, але Рада прийняла рішення видати максимальну суму 400 тисяч. Про це пише видання detector.media.

Рішення про це було прийнято на засіданні 4 вересня Радою щодо державної підтримки кінематографії.

 Держкіно виділить 400 тисяч на промо фільму про паралімпійську чемпіонкуДержкіно виділить 400 тисяч на промо фільму про паралімпійську чемпіонку. Фото: 112.ua.

У фільмі розповідається реальна історія про паралімпійську легкоатлетку Оксану Ботурчук, яка ставала п'ятикратним срібним і бронзовим призером літніх Паралімпійських ігор 2008, 2012 і 2016.

Спортсменка потрапила в страшну аварію, після чого отримала безліч серйозних травм і майже втратила зір. Після тривалої реабілітації та відновлення, Оксана знову вирішує спробувати свої сили в спорті. Важкі і виснажливі тренування не проходять даром: дівчина виграє золото в змаганнях в Пекіні.

Також відомо, що зйомки фільму почалися ще в березні минулого року. Справжня Оксана Ботурчук брала активну участь в їх процесі. Вона часто консультувала авторів Ярослава Войцешека та Максима Черниша під час написання сценарію. Також Оксана була присутня на знімальному майданчику: спілкувалася з акторами, щоб фільм був максимально наближений до реальності.

Головні ролі у фільмі виконали: Наталія Бабенко, Вікторія Левченко, Наталія Доля, Олександр Кобзар, Станіслав Боклан, Лілія Ребрик, Ахтем Сеітаблаєв, Роман Ясіновський, Максим Самчик та Сергій Лузановський.

У команді фільму: режисер Сергій Чеботаренко, продюсер Єгор Олесов, оператор Юрій Король, автори сценарію Ярослав Войцешек і Максим Черниш та інші.

Як писав «Детектор медіа», проект драми «Пульс» брав участь у конкурсі Міністерства культури на надання державної фінансової підтримки фільмам патріотичного спрямування та став одним із його переможців. Тоді зазначалося, що загальний бюджет фільму складає 31,2 млн грн, у держави творці просили 15,6 млн грн.

Нагадаємо, зйомки стрічки розпочалися в березні минуло року. Прес-служба Film.ua повідомляла, що активну участь у роботі над проектом бере й сама Оксана Ботурчук. Спортсменка консультувала авторів Ярослава Войцешека та Максима Черниша під час написання сценарію. Також Оксана працювала з акторами та знімальною групою, аби максимально точно відтворити реальні тренування професійних спортсменів, а також нюанси, пов’язані з моторикою, та поведінкою людини, яка частково втратила зір.

Фільм мав вийти в прокат у березні цього року, та не вийшов через карантин.

Фото: Film.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.