Державна служба зайнятості та столичне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю підписали Меморандум про співпрацю

29 Червня 2016 Друкувати цю новину

22 червня 2016 року в Києві в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко та т. в. о. директора Київського міського відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Хариш Михайло підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Державна служба зайнятості та столичне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю підписали Меморандум про співпрацю

Метою цього документу є поєднання зусиль, спрямованих на забезпечення гарантій держави щодо зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, реалізації їх прав на соціальний захист, покращення ситуації з дотриманням прав людей з обмеженими фізичними можливостями, підвищення їх соціальної та професійної адаптації, у тому числі звільнених з військової служби або учасників АТО.

«Спільними зусиллями ми можемо забезпечити людей з обмеженими можливостями роботою та організувати для них професійне навчання. У рамках співпраці ми будемо обмінюватись необхідною інформацією, проводити спільні заходи з питань застосування законодавства стосовно професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також наші пріоритетні напрямки роботи – удосконалення нормативно-правових актів у сферах зайнятості та соціального захисту осіб з інвалідністю, проведення певних досліджень, участь у різних програмах, зокрема, міжнародних», – зазначив С. Кравченко.

Державна служба зайнятості України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.