Державна політика підтримки підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю – Законодавство, моніторинг та оцінка

25 Серпня 2016 Друкувати цю новину

На сьогодні, враховуючи ситуацію, що склалася у зв’язку з окупацією Автономної Республіки Крим, військовою агресією на сході, в Україні як ніколи за часів незалежності загострилося безліч проблем, які стосуються практично усіх сфер. Такий стан справ вимагає від органів влади пошуку шляхів вирішення проблем з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.

На превеликий жаль, багато рішень і дій органів влади не виправдовують очікувань суспільства, що в умовах відсутності у бюджеті достатніх обсягів коштів, у тому числі у зв’язку з необхідністю повернення зовнішніх позик, особливо негативно відображається на населенні держави, насамперед, на соціально незахищених верствах населення.

На відміну від органів влади, деякі представники громадянського суспільства шляхом волонтерської діяльності та благодійництва, «перебравши», так би мовити, на себе певні функції держави (наприклад, фінансування армії), довели, що здатні приймати швидкі рішення та брати на себе відповідальність.

Переглянути PDF-версію

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.