Державна допомога підприємствам

Державна допомога підприємствам
22 Травня 2015
Друкувати цю новину

PictureУ Черкасах відбулось засідання регіональної комісії з питань надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю. На порядку денному було розглянуто питання про надання безповоротної допомоги для створення робочих місць для людей з особливими потребами Підприємству об’єднанню громадян «Проєктбудсервіс» Звенигородської районної організації осіб з інвалідністю «Надія».

Основним завданням підприємства є трудова соціальна реабілітація людей з обмеженими фізичними можливостями. За термін своєї діяльності ПОГ «Проєктбудсервіс» було створено 7 робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Отримання безповоротної фінансової допомоги дає змогу підприємству зміцнювати матеріально-технічну базу, при цьому створюючи нові робочі місця для людей з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі для тих, хто повертається до цивільного життя після участі у бойових діях, покращувати їх умови праці та соціальний захист.

Директор Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Катерина Радзівіл взяла участь у роботі регіональної комісії, за результатами якої було прийнято рішення про надання безповоротної допомоги для переоснащення матеріально-технічної бази та закупівлю нового обладнання для ПОГ «Проєктбудсервіс».

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія: