День Святого Миколая на Черкащині

16 Грудня 2016
Друкувати цю новину

Цього року, в рамках реалізації соціального  проєкту «Подаруй кожній дитині крихітку тепла», представники ВГОІ «Рух за рівні можливості» розпочали маршрут «Святого Миколая» з Черкаської обласної організації Українського товариства глухих. Чудовим дарунком для дітвори стали книги відомого українського письменника Олександра Прилуцького, людини з інвалідністю по зору І групи.

День Святого Миколая на Черкащині

А далі – дошкільні заклади та загальноосвітні школи Черкас та Черкаської області. «Кожного року до 19 грудня діти з інвалідністю отримували подарунки – фрукти та солодощі, іграшки. Але цього року ми зробили виключення, подарувавши дітворі збірники віршів, оповідань, розмальовок, –  говорить Анатолій Каленчук, голова ВГОІ «Рух за рівні можливості». –  Давайте не забувати, що ми, українці, завжди підтримували один одного, а тим паче дітей з інвалідністю. На жаль, не кожна родина може дозволити собі купувати книги, а тим паче дитячі книги, тож тому ми і вирішили стати «добрими чарівниками» і саме в день Святого Миколая подарувати малечі крихітку тепла».

День Святого Миколая на Черкащині

 А напередодні, 15 грудня, відкрилася щорічна виставка дитячих виробів і малюнків, яка пройшла в Черкаському обласному осередку ВГОІ «Рух за рівні можливості».

Ольга Журавльова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар