День святого Миколая на Черкащині

29 Грудня 2015 Друкувати цю новину

Чи вірите ви в казку? А чи доводилося вам бачити разом велику кількість янголят? Саме це – відчуття дива – відчули присутні на чудовому святі, яке влаштували для своїх підопічних працівники Смілянського дитячого будинку-інтернату до дня святого Миколая. На гостину завітали поважні гості – міський голова Олексій Цибко, заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало та представники Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Рух за рівні можливості». В рамках реалізації соціальної проекту «Подаруй кожній дитині крихітку тепла» представники ВГОІ «Рух за рівні можливості», члени НАІУ, привезли вихованцям будинку-інтернату  солодкі подарунки.

У Смілянському дитячому будинку-інтернаті наразі перебуває 183 вихованця віком від 4 до 27 років, з різними особливостями фізичного та розумового розвитку: синдром Дауна, помірна та глибока розумова відсталість, ДЦП. Є також і дуже важкі дітки: 48 вихованців із діагнозом ДЦП – лежачі. В інтернаті є все необхідне для дотримання належного рівню життя вихованців: кабінет ЛФК, стоматологічний кабінет та кімната психологічної підтримки, бо велика кількість діток потребують стороннього догляду, медичної та психологічної підтримки.

А для маленьких черкасців Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Рух за рівні можливості» вже третій рік підряд проводить благодійну акцію «Святий Миколай», даруючи дітворі віру в казку та чудовий новорічний настрій.

Ольга Журавльова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.