День сьомий змагань за першість Дефлімпіади-2013: 12 медалей за день та 37 у загальному здобутку

31 Липня 2013 Друкувати цю новину

День сьомий змагань за першість Дефлімпіади-2013: 12 медалей за день та 37 у загальному здобуткуОсь що робить з людьми віра: віра перевертає гори, віра надає крил та сили. Вірячи в наших спортсменів безмежно, ми не помилились: вже сьогодні вони виступили потужно, виборовши для України 12 високих нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібних та 5 бронзових медалей. Таким чином, у доробку національної дефлімпійської збірної команди України 8 золотих, 12 срібних та 17 бронзових нагород, у цілому – 37 високих нагород.

Із самого ранку порадувала своїми виступами легка атлетика: 2 бронзові медалі в метанні молота у Філімошкіної Римми та Бережного Олександра. Згодом легкоатлети показали справжній клас на легкоатлетичних доріжках стадіону «Армєєц», де проходила урочиста церемонія відкриття Ігор: Носенко Микола та Мазуро Сергій взяли золото у бігові на 100 м та 400 м відповідно.

У кульовій стрільбі зранку вистрелило срібло у Яценко Світлани у вправі з гвинтівки (10 м, 40 пострілів), а по обіді наш Колодій Олександр отримав таке жадане золото у стрільбі з пістолета (25 м, рапід).

2 золоті нагороди отримали наші красуньки у карате (Янчук Карина (вагова категорія 61 кг) та Мажара Інна (вагова категорія 68 кг)), а у плаванні – 1 срібна та 2 бронзові нагороди: у жіночій естафеті срібними медалістками стали Товста Анна, Литвиненко Ганна, Терещенко Ірина, Ситнікова Валерія; бронзові нагороди у Терещенко Ірини у плаванні на дистанції 50 м брасом, у Карниша Артема також бронза на дистанції 400 м вільним стилем.

Хто сказав, що Україна – не країна настільного тенісу? В настільному тенісі в надважкій боротьбі наша пара Ходько Юлія та Васильєва Марія отримала бронзу, перемігши команду Кореї та поступившись лише профі в цьому виді спорту – командам Китаю та Японії.

В ігрових видах спорту наші команди повиходили на гру у півфіналах: так, наприклад, наша футбольна команда, котра з'їла, практично, сьогодні по обіді всі наші нерви та призвела до втрати голосів, вийшла у півфінал та боротиметься 2 серпня за вихід у фінал з командою Єгипта. Скажемо чесно, вірили в наших спортсмені до останнього, хоча гра з командою Туреччини була надважкою. Ще у першому таймі наші спортсмени (на 20 хвилині) пропустили м'яч і лише в самому кінці другого тайму Чаленко Олександр зрівняв рахунок до 1:1. Додатковий час не допоміг нашій команді вийти у лідери гри, тому наші футболісти заставили похвилюватись нас ще й у пенальтній партії. Що ж, треба віддати належне нашим гравцям: 5:4 - такий переможний рахунок та бажаний вихід на наступне коло змагань.

У волейболі жінки та чоловіки вийшли у півфінал зі стабільним для них рахунком (3:0), перемігши команди Італії та Венесуели (відповідно), а вже завтра, 1 серпня, вони гратимуть з командами Російської Федерації та Туреччини (відповідно).

Всі чотири команди з пляжного волейболу вийшли у боротьбу за нагороди у чвертьфіналах та боротимуться завтра у наступному порядку: жіночі команди UKR2 з командою TUR та UKR1 з командою LTU, у чоловічих команд суперниками стали: UKR1 - BRA, UKR2 - POL1.

Що ж, з такою ж безмежною вірою в національну дефлімпійську збірну команду України, ми знову і знову вболіватимемо та переживатимемо й завтра, 1 серпня, вже за 4 дня до закінчення Дефлімпіади-2013.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.