Де розробляють медичну карту реабілітації людини з інвалідністю?

23 Лютого 2015 Друкувати цю новину

rebkartaДе розробляють медичну карту реабілітації людини з інвалідністю?

Сергій Клешня. Дніпропетровський район

Шановний Сергію Володимировичу, згідно зі ст. 23 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», людини з інвалідністюм у нашій країні надають соціальну, медичну та психологічну допомогу. Її надають через відповідні центри реабілітації, відповідно до індивідуальної програми реабілітації.

Розробляє програму, виходячи з потреб людини з інвалідністю, медико-соціальна експертна комісія (МСЕК), що передбачено пунктом 4 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про індивідуальну програму реабілітації людини з інвалідністю» №757 від 23 травня 2007 року.

Згідно з індивідуальною програмою, осіб з інвалідністю забезпечують технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення, спеціальним автотранспортом тощо. У ній також вказують необхідні людині з інвалідністю реабілітаційні послуги, а також їх періодичність.

Оскільки стан людини з інвалідністю протягом декількох років може істотно змінитися у кращий або в гірший бік, індивідуальну карту реабілітації видають максимум на два роки. Потім призначають чергове медичне обстеження.

Зоря

  Категорія:
написати коментар

2 коментарі

 1. News-m
  24 Лютого, 08:29 #1 News-m

  також треба зазначити, що користь цієї карти абсолютно нульова, але на кожному кроці ії оформлення з осіб з інвалідністю беруть побори, тому корупція в цій країні непореможна

  Reply to this comment
  • Виталий
   24 Лютого, 10:46 Виталий

   Я перепрошую, але про які побори йде мова? Неодноразово проходив комісії і жодногу разу принципово не “дав на лапу”. Почніть боротьбу з корупцією з себе – просто не давайте хабарів! Якщо порушують ваші права цим, то зверніться в уповноважені органи, або до журналістів… 100% ваше право буде доведено!

   Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.