«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – чоловік з інвалідністю з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в армію

9 Серпня 2018
Друкувати цю новину

«Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?», – чоловік з інвалідністю з Тернопільщини не розуміє, чому його не беруть в арміюВіктор Старущак, житель смт Козова, відомий в області патріот. На початку Революції Гідності чоловіка називали “Інтернет-воїном”. Він активно популяризував українські ідеї та цінності у мережі, створював соцгрупи, розповідав  всю правду про події, що відбуваються в країні.

Чоловік каже, що з радістю замість Інтернету, пішов би служити в армію. Уже втретє він приїжджає у військкомат, щоб попросити взяти його в лави ЗСУ. Однак знову наштовхується на непорозуміння і категоричну відмову.

Річ у тім, що чоловік має інвалідність першої групи з дитинства. Він пересувається на інвалідному візку. Та Віктор переконаний, що і пропри свої обмежені можливості, він може принести користь.

“Чим Україна відрізняється від Ізраїлю?” – у відчаї запитує Віктор. Адже у тій державі людей з інвалідністю без проблем беруть в армію.

Детальніше дивіться у відео, яке Віктор  відзняв під час останньої поїздки у військкомат.

Реально

  Категорія: