Чітко бачимо мету та впевнено до неї крокуємо!

12 Лютого 2018 Друкувати цю новину

Особи з інвалідністю досить часто стикаються з бар'єрами, що перешкоджають їхньому доступу до послуг, які для багатьох з нас є звичними, в тому числі і при зверненні до суду.
Фізичні перешкоди, такі як ускладнений доступ до будівель, завузькі двері та коридори, сходи без пандусів або з непристосованими пандусами, тощо, часто можуть стати для осіб з інвалідністю додатковими перепонами на шляху до судових установ. Також на заваді можуть стати і нерозуміння процедур та, часто, неможливість оплатити фахову допомогу і побоювання дискримінації.
Проте слід зауважити, що за останні роки відбувається важлива трансформація у сприйнятті суспільством суті інвалідності. Головним питанням стає не як раніше «що не так з людиною», а більше приділяється увага тому, які безпосередні зміни може провести суспільство задля того, щоб особи з інвалідністю відчували себе повноправними членами цього суспільства у всіх сферах.
Тому, ми також крокуємо в ногу з вимогами часу і вчимося бути інклюзивними, а саме намагаємося забезпечити безбар’єрний доступ до судових установ маломобільних груп населення, оскільки люди з особливими потребами мають таке ж значення у суспільстві, як і кожен громадянин нашої держави.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук